top of page
81801669-m_f831_edited.jpg

BOKS

jeden z najbardziej znanych rodzajów kontaktowych sztuk walki.  Absolutnie każdy może uprawiać boks – zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w różnym wieku i kategorii wagowej.

 Nie ma znaczenia, jakie masz doświadczenie sportowe, najważniejsze jest to, że chcesz zrobić krok do przodu i rzucić sobie wyzwanie. Jesteśmy pewni, że doświadczenie zawodnika podczas treningu zmienia na lepsze nie tylko jego formę fizyczną, ale także pozytywnie wpływa na wytrzymałość emocjonalną i zdolność pokonywania stresujących sytuacji. 

Trenują Boks w Ares Fight Club możesz:

  • osiągnąć wysoki poziom sprawności fizycznej poprzez regularne zajęcia ze stopniowym wzrostem poziomu wysiłku fizycznego. 

  • Popraw odpowiedź. Bitwy zwiększą koordynację ruchów i koncentrację, ponieważ podczas walki musisz znaleźć nieoczekiwane rozwiązania i zmienić taktykę w oparciu o działania przeciwnika.

  • Zwiększyć swoją wytrzymałość. Trening bokserski to nie tylko ćwiczenie technik sparingowych, ułożenie nóg i prawidłowe ułożenie ciała. W trakcie treningu sportowiec aktywnie rozwija mięsień sercowy i układ oddechowy.

  • Poprawić ogólną kondycję fizyczną. Podczas walki zaangażowany jest prawie cały układ mięśniowy: od tułowia i mięśni brzucha po łydki.

  • Przywrócić zdrowie psychiczne . Energiczna walka to najlepsza dawka adrenaliny po dniu pracy.   Ponadto boks to także praca nad swoją pewnością siebie, błędami i słabościami. 

bottom of page